Kontakt
Aktualności
Blog
Porady i wskazówki
Konie fryzyjskie
Relacje
Polecamy
Filmy
REFERENCJE
Zajeżdżanie krok po kroku - FILM!
Galeria zdjęć
NA SPRZEDAŻ
Konie aktualnie w treningu
Konie przez nas trenowane
Sesje zdjęciowe
Zawody i pokazy
Treningi
Inne
Konie na sprzedaż
Szkolenia
Chironsport.pl Newsletter
Imię
E-mail
Pokaz w Pszczynie na zawodach skokowych 05.08.2012
7 Sierpień 2012

W niedziele mieliśmy wielką przyjemność wystąpić z pokazem na zawodach skokowych w parku pszczyńskim. Urzekła nas niesamowita atmosfera, przecudna sceneria i wspaniali ludzie. Bardzo dziękujemy, szczególnie Kamie za zorganizowanie pokazu i możliwość jazdy na wspaniałym koniu jakim jest Vriend! Specjalne podziękowania dla pana Tomasza Tury za spikerowanie, a także silnej grupie wsparcia naziemnego czyli Oli i Sasqowi za pomoc w przygotowaniu Vrienda. Zdjęcia z pokazu w galerii, zapraszamy!

Zapraszamy na pokaz w Pszczynie na regionalnych zawodach w skokach przez przeszkody
1 Sierpień 2012

Pokaz przewidziany pomiędzy konkursem nr 3 i 4 propozycje zawodów: http://plessowka.eu/upload/9631propozycja_zawody_2012.jpg


Zapraszamy!

Mistrzostwa Dolnego Śląska
31 Lipiec 2012

Przez ostatnie dwa tygodnie gościła u nas Wiktoria Klawek, podopieczna pana Jacka Pękalskiego. Wiktoria i jej koń Lądek byli na obozie wakacyjnym w SK Moszna i trenowali ujeżdżeniowo z naszym zespołem. Ubiegły weekend był bardzo udany dla tej pary - Wiktoria i Lądek zdobyli we Wrocławiu brązowy medal Mistrzostw Dolnego Śląska w ujeżdżeniu w kategorii Juniorzy. Serdecznie gratulujemy!!!!

wyniki oficjalne: http://www.akuthomson.pl/wp-content/uploads/2012/07/MD%C5%9Al-2012-klasyfikacja-ko%C5%84cowa.pdf

Ukellyna klacz KWPN na sprzedaż
7 Lipiec 2012

 

Na sprzedaż klacz Ukellyna W urodzona w 2001 roku, grzeczna, chętnie współpracująca, bezproblemowa. Idealny koń profesor lub koń do amatorskiego sportu, łatwa i lekka do jazdy, poziom - klasa C w ujeżdżeniu.

Egzamin
17 Grudzień 2011

Dziś w LKJ Lewada Aleksandra Pończochin zdała egzamin i zdobyła brązową odznakę jeździecką. Jesteśmy bardzo dumni, szczególnie że w ujeżdżeniowej części egzaminu Ola uzyskała wynik 75%!

Czytaj całość
Turbud Adelante SPRZEDANY!
17 Listopad 2011

Koń Turbud Adelante SPRZEDANY! Trzymamy kciuki za jego dalszą karierę w słonecznej Italii!

Czytaj całość
Udane zakończenie sezonu!
1 Październik 2011

Ola Pończochin wygrywa Puchar Lewady!!! Zawodniczka na co dzień bardzo sumiennie trenuje pod okiem Justyny Ruda z zespołu Chironsport.pl i z roku na rok robi coraz większe postępy, co ma swoje odzwierciedlenie w wynikach:

 

http://www.kjlewada.pl/pliki/wyniki_puchar_2011.pdf

 

Gratulujemy Olu!

Czytaj całość
Nowy podopieczny
19 Wrzesień 2011

Od września mamy nowego podopiecznego - ogier Banshee urodzony w 2008 roku włąsność pana Andrzeja Stolarczyka z Warszawy. Banshee to syn ogiera Wigle, wyhodowany przez państwa Monikę i Daniela Kozacz - www.fryzywczarnowce.pl Koń od niedawna chodzi pod siodłem obecnie rozpoczyna wstępny trening ujeżdżeniowy prowadzony prze zespół Chironsport.pl

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Czytaj całość
Zakończony trening
1 Wrzesień 2011

Pani Bożena Nowaczyńska oraz jej trzy wspaniałe klacze fryzyjskie Reitske, Ypkje i Dieneke B. zakończyły trening z naszym zespołem. Dziękujemy za wspólne sukcesy i życzymy kolejnych na płaszczyźnie sportowej i hodowlanej! zespół Chironsport.pl

Czytaj całość
SK Moszna - pokazy dla publiczności
17 Lipiec 2011

Dzisiejszego dnia w SK Moszna królowało ujeżdżenie! Na nowym profesjonalnym placu odbyły się pokazy dla publiczności promujące dyscyplinę. Pokazy uświetniła swoją obecnością prawdziwa gwiazda - wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski oraz członkini Kadry Narodowej - Żaneta Skowrońska z LKJ LEWADA Zakrzów na wspaniałej klaczy With You. Ciekawostką dla widzów było to, że Żaneta jest również członkinią Gwardii Marszałkowskiej Województwa Opolskiego i startuje w mundurze tej formacji. Zapraszamy do obejrzenia filmików przygotowanych przez zespół Chironsport.pl oraz galerii zdjęć, których autorem jest Paweł Ruda.

Czytaj całość
Puchar Lewady
18 Czerwiec 2011

Dzisiaj odbyły się 3-cie już zawody z cyklu Puchar Lewady i możemy się pochwalić kolejnym świetnym wynikiem Aleksandry Pończochin trenującej z Justyną Ruda. Ola prezentuje w tym roku bardzo stabilną formę dzisiaj uzyskała notę 61,00% na koniu Carnival i zajęła 2-gie miejsce, natomiast w całej klasyfikacji wciąż utrzymuje prowadzenie! Zapraszamy do galerii

Czytaj całość
Mistrzostwa Polski Amatorów
5 Czerwiec 2011

Mistrzostwa Polski Amatorów rozegrane! Nasza podopieczna Ola Pończochin VICE MISTRZYNIĄ POLSKI AMATORÓW w seniorach na koniach losowanych! W seniorach na koniach własnych bezkonkurencyjne były nasze znajome z IBOP'u! złoty medal zdobyła Małgorzata Milewska na klaczy fryzyjskiej EFKE VAN DE BEELDHOEVE. Również w juniorach na koniach losowanych tryumfowała nasza znajoma - złoty medal zdobyła Karolina Daab! Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Czytaj całość
Pokaz ujeżdżeniowy Noe
23 Maj 2011

Ubiegły tydzień był bardzo pracowity dla konia Noe. W przepięknej scenerii w Stadninie Koni Moszna brał on udział w dwóch prywatnych pokazach ujeżdżeniowych, w galerii znajdziecie zdjęcia Noe w roli gwiazdy wieczoru!

Czytaj całość
Puchar Lewady
21 Maj 2011

Dziś odbyły się kolejne zawody z cyklu Puchar Lewady. W kategorii seniorów zawodnicy ustawiają poprzeczkę coraz wyżej! W dzisiejszym konkursie Aleksandra Pończochin na klaczy Omega uzyskała wynik 62,600%, co dało jej 4 miejsce w konkursie, natomiast tym wynikiem utrzymała przewagę w ogólnej klasyfikacji z łączną notą 124,200% gratulacje! Kolejne zawody z tego cyklu już 18.06.2011

Czytaj całość
Test użytkowy dla koni fryzyjskich IBOP
3 Sierpień 2010

Coraz bliżej test użytkowy dla koni fryzyjskich IBOP, do którego przygotowywana jest Reistke. Test ten odbędzie się w Polsce po raz pierwszy i oceniany będzie przez komisję holenderską, termin to 28.08.2010 roku w miejscowości Radosław 40a, 56-200 Góra, powiat górowski. W tym czasie planowany jest też przegląd hodowlany oraz zawody. Trzymajcie za nas kciuki!

Czytaj całość
 « poprzednia   1   2   3   4   5   6   7   następna »  
kalejdoskopjezdziecki.pl
moszna.pl
tank.dytko.pl
bioagra.pl
obiegly.pl
stadniny.pl
koniefryzyjskie.org.pl
allekonie.pl
stat4u