Kontakt
Aktualności
Blog
Porady i wskazówki
Konie fryzyjskie
Relacje
Polecamy
Filmy
REFERENCJE
Zajeżdżanie krok po kroku - FILM!
Galeria zdjęć
NA SPRZEDAŻ
Konie aktualnie w treningu
Konie przez nas trenowane
Sesje zdjęciowe
Zawody i pokazy
Treningi
Inne
Konie na sprzedaż
Szkolenia
Chironsport.pl Newsletter
Imię
E-mail
Cała nasza rodzina czynnie uczestniczy w "życiu koniarzy",
ale trzon naszego zespołu stanowią


Justyna Ruda z wykształcenia architekt, właścicielka firmy Chironsport.pl. W dyscyplinie ujeżdżenia startuje od 1998 roku, jest medalistką Mistrzostw Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców oraz Akademickich Mistrzostw Polski w Ujeżdżeniu, uczestniczką Mistrzostw Europy Juniorów. W latach 1999-2001 oraz 2003 członkini Kadry Narodowej. Zawodniczka z licencją PZJ, instruktor jazdy konnej, sędzia jeździecki III klasy w dyscyplinie ujeżdżenia.


Aleksandra Ruda studentka Wydziału Historii Sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim, była zawodniczka LKJ "Lewada" Zakrzów. W dorobku sportowym: srebrny i złoty medal Mistrzostw Polski LZS, udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Ze względu na kontuzję w czasie przygotowań do startu w Mistrzostwach Polski Juniorów musiała zakończyć czynną karierę sportową. Obecnie jeździec i konsultant w dyscyplinie ujeżdżenia w firmie Chironsport.pl oraz sędzia jeździecki III klasy w dyscyplinie ujeżdżenia.


Marek Ruda architekt, instruktor sportowy w jeździectwie, sędzia sportowy: I klasy w konkurencji ujeżdżenia, II klasy w skokach przez przeszkody i III klasy WKKW. W karierze jako zawodnik - straty w konkurencji skoków przez przeszkody i ujeżdżenia u trenera Zbigniewa Chrzanowskiego; treningi ujeżdżenia u pani Elżbiety Morciniec na Partynicach we Wrocławiu oraz udział w zgrupowaniach w Książu z trenerami Wolfgangiem Müllerem, Horstem Köhlerem i Hubertem Eichingerem; starty w Mistrzostwach Polski w ujeżdżeniu i na CDIO. Jako trener : prowadził parę Danuta Marszałek i Embargo w dyscyplinie ujeżdżenia w barwach LKJ "Olimp" Prudnik; czuwał nad karierą sportową córek - Aleksandry i Justyny. Autor wielu nagrodzonych projektów domów i stajni oraz autor projektu Hipodromu Wyższej Szkoły Wojsk Zmechanizowanych przy ul.Czajkowskiego we Wrocławiu. Obecnie trener konsultant w dyscyplinie ujeżdżenia w Chironsport.pl


Grzegorz Ruda zootechnik, specjalista do spraw hodowli koni, trener w dyscyplinie skoków przez przeszkody. W karierze: stanowisko głównego hodowcy w Stadninie Koni Prudnik i trenera LKJ "Olimp" Prudnik; trener w Klubie Jeździeckim w Starej Zagorze w Bułgarii, konsultant Kadry Narodowej Bułgarii; trener w Klubie Jeździeckim "FLORA" Prudnik; trener koordynator Opolskiego Związku Jeździeckiego. Jego podopieczni brali udział w zawodach ogólnopolskich, Mistrzostwach Polski w skokach przez przeszkody, Ogólnopolskich Olimpiadach Młodzieży, Mistrzostwach Bułgarii, CSIO. Jako hodowca w latach 1992-1998 zajmował pierwsze miejsce wśród hodowców koni startujących w Championatach Polski w skokach przez przeszkody. Wyhodowane i trenowane przez niego konie to uczestnicy i zwycięzcy Championatów Polski, zawodów ogólnopolskich i międzynarodowych, między innymi: Pat, Jim, Dion, Donald, Mag, Joker (pod Piotrem Morsztynem Mistrz Polski Seniorów w skokach przez przeszkody). Obecnie Grzegorz Ruda udziela konsultacji treningowych w skokach przez przeszkody i pomaga przy zakupie koni do tej konkurencji. Współpracuje z Chironsport.pl.


Mariusz Ruda mamy szczęście cieszyć się wsparciem seniora rodziny Rudów. Mariusz Ruda to wieloletni dyrektor Stadniny Koni Prudnik, doktor nauk zootechnicznych, założyciel hodowli koni sportowych w Stadninie Koni w Prudniku. Hodowca, organizator, wielki miłośnik koni i propagator jeździectwa.


Alina "Malina" Biel - dołączyła do zespołu z początkiem 2012 roku w charakterze luzaka. Malinka jest niezastąpionym, wiecznie uśmiechniętym dobrym duszkiem w stajni, a także mistrzem w pleceniu fryzów na 101 sposobów! Posiada również brązową odznakę jeździecką oraz uprawnienia instruktora rekreacji.
Mariusz Pik- kowal
lek.wet. Paweł Golonka - konsultant weterynarz
Adam Olender - dentysta koński
lek.med. Zbigniew Brzozowski - konsultant homeopata i akupunkturzysta
kalejdoskopjezdziecki.pl
moszna.pl
tank.dytko.pl
bioagra.pl
obiegly.pl
stadniny.pl
koniefryzyjskie.org.pl
allekonie.pl
stat4u