Kontakt
Aktualności
Blog
Porady i wskazówki
Konie fryzyjskie
Relacje
Polecamy
Filmy
REFERENCJE
Zajeżdżanie krok po kroku - FILM!
Galeria zdjęć
NA SPRZEDAŻ
Konie aktualnie w treningu
Konie przez nas trenowane
Sesje zdjęciowe
Zawody i pokazy
Treningi
Inne
Konie na sprzedaż
Szkolenia
Chironsport.pl Newsletter
Imię
E-mail
W treningu ujeżdżeniowym pod zawodniczką Justyną Ruda:

Noe Galeria zdjęć ) - urodzony w 2003 roku wałach, to koń rodzinny - bardzo zrównoważony, cierpliwy i grzeczny. Niepoprawny łasuch o bardzo dobrych chodach podstawowych. Koń "profesor", który uczy swojego właściciela pana Sławomira i jego córkę Kingę podstaw jeździectwa, a jednocześnie jest w ciągłym treningu ujeżdżeniowym - obecnie na poziomie N/C.

Banshee Galeria zdjęć ) - urodzony w 2008 roku ogier fryzyjski polskiej hodowli, syn ogiera Wigle. Banshee jest koniem przyszłościowym - ma rewelacyjny ruch i świetną psychikę i mamy nadzieje, że w sezonie 2012 zacznie startować na czworobokach. U nas rozpoczął trening podstawowy jako koń 3,5 letni i jego trening przebiega zgodnie z etapami skali szkoleniowej.

Kees Galeria zdjęć ) - to urodzony w 2003 roku wyjątkowej urody wałach fryzyjski, syn ogiera Anton 343. Kees ma rewelacyjny charakter i bardzo dobry ruch. W treningu u nas uczy się elementów ujeżdżeniowych w klasie N.

Czanka Galeria zdjęć ) - klacz małopolska urodzona w 2007 roku. Czanka jest bardzo wrażliwa i inteligentna, przez co szybko robi postępy. Klacz ma wielkie serce do skoków i wierzymy, że sprawdzi się w tej dyscyplinie. Do nas przyjechała w celu zajeżdżenia i przeprowadzenia podstawowego treningu ujeżdżeniowego.
Konie które były przez nas trenowane:

Turbud Adelante Galeria zdjęć ) - urodzony w 2004 roku, urodziwy wałach rasy Saksońskiej, wnuk Argentinusa. Niezwykle inteligentny koń o dużej wrażliwości na pomoce, przyjemny i "lekki" w jeździe. Ujeżdżeniowo coraz bardziej "oszlifowany" diament, obecnie w treningu przygotowywany do startów na poziomie klasy N.
W roku 2011 SPRZEDANY! kontynuuje karierę we Włoszech

Reitske  Galeria zdjęć ) - Po startach pod Justyną Ruda rewelacyjnym wyniku 81 punktów i wygranej w pierwszym teście IBOP w Polsce zakończyła trening prowadzony przez nasz zespół i powróciła do właścicieli.
Osiągnięcia pod zawodniczką Justyną Ruda:
  • rok 2010 zwycięstwo w pierwszym w Polsce teście IBOP (test użytkowy dla koni fryzyjskich) z rewelacyjnym wynikiem 81 punktów!
  • lata 2010-2011 udane starty na zawodach ujeżdżeniowych w klasie L i P
  • rok 2011 - pierwsze "oczko" do tytułu SPORT w klasie N
Trzymamy kciuki za jej dalsze sukcesy.

Teti - 4 letnia klacz. Jej właścicielka, Krystyna Brzozowska, bardzo dba o prawidłową edukację ślicznej kucki. Teti trafiła do nas aby nauczyć się podstaw ujeżdżenia. Jest odważna, pojętna i chętnie współpracuje z jeźdźcem.
Teti zakończyła etap treningu u nas i wróciła do właścicieli - trzymamy kciuki za jej dalsze postępy!

Erez - urodzony w 2007 roku, urodziwy wałach o dużych możliwościach ruchowych. Syn słynnego ogiera Montbard XX zwycięzcy derby z 2004 roku i wnuk Le Voltaire KWPN (ze strony matki), koń hodowli SK Moszna. Niezwykle inteligentny, odważny, szybko się uczy, wyjątkowo przyjemnie nosi i jest bardzo miękki na kontakcie. Od stycznia 2011 w treningu w Chironsport.pl.

4.04.2011
Erez, syn słynnego Montbarda zakończył wstępny trening ujeżdżeniowy prowadzony przez nasz zespół, obecnie rozpoczyna trening skokowy w LKJ Moszna
kalejdoskopjezdziecki.pl
moszna.pl
tank.dytko.pl
bioagra.pl
obiegly.pl
stadniny.pl
koniefryzyjskie.org.pl
allekonie.pl
stat4u