Kontakt
Aktualności
Blog
Porady i wskazówki
Konie fryzyjskie
Relacje
Polecamy
Filmy
REFERENCJE
Zajeżdżanie krok po kroku - FILM!
Galeria zdjęć
NA SPRZEDAŻ
Konie aktualnie w treningu
Konie przez nas trenowane
Sesje zdjęciowe
Zawody i pokazy
Treningi
Inne
Konie na sprzedaż
Szkolenia
Chironsport.pl Newsletter
Imię
E-mail
powrót  powrót
Niespodzianka noworoczna - super warsztaty!!!
3 Styczeń 2016

MAMY DLA WAS NIESPODZIANKĘ W NOWYM ROKU!!!!!

Drodzy Właściciele koni!
W dniach od 8-19 stycznia będzie w Polsce Albert Klimscha. Ze względu na wiele pytań, jakie pojawiają się po jego wizytach oraz zainteresowanie jego terapią osteopatyczną i chiropraktyczną, postanowiliśmy zorganizować otwarte warsztaty z zakresu diagnostyki.
Wielu właścicieli koni spotkało się z sytuacją, gdy lekarz weterynarii korzystając ze swego doświadczenia, usg, rtg itp. nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie, pomimo zastosowania wszelkich dostępnych środków medycznych, dlaczego koń znaczy, kuleje, nie angażuje zadu w pracy itd a leczenie tygodniami nie przynosi rezultatów lub są one inne niż oczekiwane. W takiej sytuacji często odwołujemy się do niekonwencjonalnych metod, jak np. chiropraktyka czy osteopatia, których niestety nie ma w programie nauczania żadna polska wyższa uczelnia kształcąca przyszłych weterynarzy. 
W sferze diagnostyki osteopatia opiera się na analizie ruchomości tkanki, ograniczeniu amplitudy i zmiany wektora jej ruchu. Konsekwencją takich nieprawidłowości jest zaburzenie prawidłowego napięcia, ukrwienia i kontroli neurologicznej. 
Każda wizyta Alberta zaczyna się od oceny postawy, symetrii ciała, analizy chodu, ogólnej ruchomości kręgosłupa, siły mięśni, czucia powierzchownego i głębokiego oraz stanu powięzi. Wszystkie te czynniki mają wpływ na jakość ruchu naszego wierzchowca, dlatego warto wiedzieć, jak samemu sprawdzić, gdzie leży przyczyna dysfunkcji tym bardziej, że nie jest to trudne lecz wystarczy wiedzieć, jak tego dokonać. Wszystkich chętnych i zainteresowanych warsztatami oraz spotkaniem z Albert Klimscha zapraszamy w terminach:
Zaczarowane Wzgórze www.wzgorze.eco.pl
W piątek 8 stycznia rozpoczynamy wykładem o godz 17 a następnie Albert pokaże jak diagnoza wygląda w praktyce. Opowie też o swoim doświadczeniu w pracy i leczeniu koni.
W sobote od godz 9:30 zajęcia w stajni, gdzie każdy będzie mógł pod okiem Alberta zdiagnozować konia, znaleźć źródło dysfunkcji oraz zobaczyć na czym polega terapia stosowana przez osteopatów i chiropraktyków. Dodatkowo jak niewielkim wysiłkiem gimnastykować konia przed jazdą.
Obiad o godz 14:00, następnie krótka przerwa i czas dla uczestników na pytania.
Koszt warsztatów 150 zł zawiera
Piątek:
Przerwa kawowa podczas szkolenia i dostępne cały czas napoje gorące, woda mineralna z miętą, cytryną, ciasteczka drobne, owoce
Kolacja w formie stołu szwedzkiego 
Sobota:
Przerwa kawowa podczas szkolenia: napoje gorące, woda mineralna z miętą, cytryną, ciasteczka drobne, owoce
Obiad: ( możliwość potraw wegetariańskich)
Dla osób, które chciałyby skorzystać z noclegu istnieje możliwość zatrzymania się na miejscu:
Nocleg ze śniadaniem koszt 45zł. Pokoje 3/4 osobowe z łazienkami. Proszę o kontakt ws noclegu bezpośrednio pod nr tel. 601418413

15-16 styczeń warsztaty w Stadninie Koni SK Moszna.
Program oraz koszt taki jak powyżej. W piątek warsztaty kończą się kolacją. Obiad w sobotę typowo regionalny. Śniadanie dla osób zatrzymujących się na noc śniadanie wliczone w cene pokoju. Zakończenie w sobotę popołudniu.
Istnieje możliwość zatrzymania się w pokojach gościnnych na terenie ośrodka - www.moszna.pl ( ewentualnie po wyczerpaniu wolnych miejsc w sąsiadującym Zamku Moszna). Rezerwacji można dokonać bezpośrednio na stronie stadniny lub przez booking.com Dla rozbicia kosztów mogę po wcześniejszym zgłoszeniu zarezerwować miejsce w pokoju 2 osobowym do wspólnego użytku.
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZYJAZDU Z WŁASNYM KONIEM!!! (do ustalenia)

Wszelkie pytania proszę kierować na mail: karolina@onet.pl lub nr tel 601 52 75 52 
Ilość osób ograniczona!!!!!

Komentarze
Możliwość komentowania tego artykulu została wyłączona.
kalejdoskopjezdziecki.pl
moszna.pl
tank.dytko.pl
bioagra.pl
obiegly.pl
stadniny.pl
koniefryzyjskie.org.pl
allekonie.pl
stat4u